Bez kategorii

Odmień salon na wiosnę!

Wraz z pojawieniem się pierwszych ciepłych dni, rośnie w nas przekonanie, że wszystko budzi się do życia. W każdym człowieku budzi się chęć do zmian, to właśnie wtedy znacznie chętniej zapisujemy się na siłownię, zaczynamy dietę i ….zmieniamy swoje wnętrza!


Salon jako wizytówka domu
Salon jest miejscem specyficznym, nawet jeśli pełni on funkcję typowego pomieszczenia w którym odpoczywamy po całym dniu, ale też przyjmujemy gości, to jednak co jakiś czas warto jest zafundować w nim pewne zmiany. Z jednej strony urządzając takie pomieszczenie dbamy o to, by było funkcjonalne, z drugiej by było maksymalnie przytulne. Pogodzenie tych dwóch kwestii bywa problematyczne, jednak przy odrobinie kreatywności uda się właściwie każdemu. Dla bardzo wielu osób salon jest najważniejszym elementem mieszkania, ponieważ świadczy nie tylko o domownikach, ale bardzo często powinien być urządzony w taki sposób, by sprzątanie go nie zajmowało zbyt wiele czasu. Dzięki temu nawet jeśli zadzwoni koleżanka, że za 10 minut będzie przygotowanie go zajmie dosłownie chwilę.


Zmień salon na wiosnę
Wiosna motywuje do zmian na każdym polu nie tylko osobistym. Również nasze otoczenie warto jest obudzić z zimowego snu. O ile na zimę bardzo często w salonie można spotkać ciepłe koce i pledy, ale również pod względem kolorystyki znacznie chętniej decydujemy się na ciepłe brązy czy beże, tak na wiosnę można postawić na kolory. Ciekawostką jest to, że aby dokonać zmian, wcale nie trzeba inwestować w remont. Bardzo często wystarczy zakupić nowe zasłony w żywych kolorach, pasujące do tego poszewki na poduszki i zmienić pokrycia kanap plus jakiś ładny obrus. Efekt może przejść nasze najśmielsze oczekiwania, jak i również sprawić, że na nowo poczujemy się dobrze w takim otoczeniu. Z pomocą przyjdą sklepy, które specjalnie na wiosnę wprowadzają produkty w żywych kolorach.
Zdj. Homebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *